Pomoc Drogowa A1 A2 Kutno

Firmy transportowe oraz przedsiębiorstwa, które posiadają własne floty, niezależnie od tego czy liczą kilka czy kilkadziesiąt pojazdów inwestują w nowoczesne rozwiązania pozwalające na śledzenie pojazdów. Czemu służą urządzenia, aktualizujące w czasie rzeczywistym położenie pracownika? Czy ich stosowanie oznacza brak zaufania do zatrudnionych kierowców?

Zarządzanie dużą flotą pojazdów w kutnie http://www.a1-a2-pomoc-drogowa.pl/kutno/ wymaga doskonałej organizacji. Kontrola wszystkich pracowników jest niezwykle trudna, kiedy trzeba wszystkim zaplanować trasy. W drodze często napotykają nieprzewidziane zdarzenia takie, jak korki, wypadki, zmiany organizacji ruchu czy po prostu opóźnienia w dostawach. Wtedy z pomocą przychodzą urządzenia umożliwiające śledzenie pojazdów, np. Flotis.

Stosowanie nowoczesnych rozwiązań służących do śledzenia pojazdów i planowania czasu pracy to oczywiście nie oznaka braku zaufania do pracowników, ale troski o sprawną i bezproblemową organizację ich czasu pracy. Dzięki systematycznemu monitoringowi, pomocy drogowej trasach aktualizowanych w czasie rzeczywistym, informacjach o natężeniu ruchu i nieprzewidzianych sytuacjach na drodze, zarówno kierowcom, jak i spedytorom pracuje się lepiej i bezpieczniej.